Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Šikovní instalatéři, pojďte pracovat do Německa

referenční číslo: E6782F95 | aktuálnost: 05.05.2017

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Hledáš zázemí spolehlivé německé firmy? Chceš pracovat na zajímavých projektech a získat další zkušenosti? Práce mimo domov pro Tebe není překážkou?

DREMO nabízí šikovným instalatérům práci na dobu neurčitou a zaručuje pracovní vytížení po celý rok.

Náplň práce

- instalace a zprovoznění sanitárních zařízení, topení a klimatizační techniky
- výměna částí, např. těsnění, filtrů a nástavců
- zasítění soustav a systémů
- zjištění chyb a jejich oprava

Požadujeme

- výuční list v oboru a/nebo víceletá doložená praxe
- němčina alespoň na mírně komunikativní úrovni
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování
- samostatnost, výborná pracovní disciplína
- flexibilita, připravenost na montáže, cesty, práce ve směnách
- řidičský průkaz a vlastní automobil
- pracovní zkušenosti z Německa vítány

Nabízíme

- práce na dobu neurčitou na různých projektech v Německu
- osmihodinová základní pracovní doba
- výborná organizace práce díky zkušeným disponentům
- příplatky za presčasy a práci o svátcích
- příspěvek na Vánoce, příspěvek na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
- 24 až 30 dní dovolené (podle délky trvání pracovního poměru)
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých předpisů
- možnost výplaty týdně
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního nářadí
- zajišťujeme ubytování!

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč

Místo pracoviště: Bavorsko, Sasko, Bádensko-Würtembersko, Hesensko

Region: Německo

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: instalatér/topenář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity