Typ nabídky

Minimální mzda

Všeobecná účetní (H3883)

referenční číslo: E5D919FD | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Účtování majetku, leasingů a dalších účetních případů
Tvorba dohadných položek
Časové rozlišení
Detailní rozpis faktur režijních a spedičních, rozúčtování DPH
Reporting

Požadujeme

VŠ/SŠ ekonomického směru, zkušenost na pozici účetní nejméně 3 roky, Excel – pokročilá znalost, kontingenční tabulky, základní znalost AJ nebo NJ, dobré analytické schopnosti, přesnost a pečlivost, práce s informačním systémem, chuť se učit novým věcem

Nabízíme

Perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti
Dobré finanční ohodnocení, čtvrtletní prémie (pro kandidáty se seniorskými znalostmi plat od 30tis. Kč)
Příjemné pracovní prostředí
Závodní stravování

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční účetní, hlavní účetní, samostatná účetní, týmová účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Závodní stravování