Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro kybernetickou bezpečnost

referenční číslo: E55B9F44 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

- Výkon svěřených aktivit v oblastech informační bezpečnosti podle ISO27000, zejména:
- Získávání informací o existenci technických zranitelností provozovaných IT systémů, správa a rozvoj systémových prostředků pro odhalování a opravy zranitelností
- Spolupráce při formulacích, údržbě a reálném uplatňování pracovních postupů a standardů týkajících se ochrany informací v rámci celého životního cyklu IT řešení
- Účast na verifikacích shody dosahované a požadované úrovně informační bezpečnosti obecně i v jednotlivých případech akvizice, vývoje, údržby a provozu IT systémů
- Účast ve významných projektech, navrhování bezpečnostních opatření
- Příprava, plánování a provádění bezpečnostních testů
- Související konzultační, podpůrná a edukační činnost

Požadujeme

- Střední odborné nebo VŠ vzdělání
- Doložená praxe v IT - alespoň 3 roky
- Základní orientace v oblasti Informační a technické bezpečnosti
- Základní orientace v metodách řízení dodávek a provozu IT
- Praktické zkušenosti s přípravou, plánováním a testováním v prostředí velké organizace
- Zběhlost v administraci a využívání IT nástrojů pro podporu testování
- Praktické zkušenosti s prováděním bezpečnostních testů
- Znalost operačních systémů Linux a Windows
- Znalost základů programování v některém skriptovacím jazyku
- Osobní integrita - předpoklady pro udělení prověrky NBÚ (stupeň důvěrné', případně tajné')

Nabízíme

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a variabilní částky
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele, slevy od řady našich partnerů (O2 Extra výhody)
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu)

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita