Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/ka pro Prahu a Střední Čechy

referenční číslo: E4F82E42 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/KA pro Prahu a Střední Čechy.
KEEPLINE je malá česká společnost zabývající se návrhy interiérů od rezidenčních projektů po komerční a kancelářské projekty, a jejich následnou realizací. Jsme kolektiv mladých, pro věc zapálených lidí a společně napříč profesemi tlačíme naši loď kupředu. Rosteme, a proto hledáme další kolegy se stejným zapálením pro věc.

Pro naši divizi kancelářského nábytku obsazujeme pozici Obchodní manažer/ka pro Prahu a Střední Čechy. Tato pozice nabízí velký prostor pro analytické myšlení, systematickou práci s čísly i lidmi, pro Vaši schopnost využívat obchodní příležitosti a vysoké pracovní nasazení.Pozice je vhodná pro čerstvé absolventy VŠ či kandidáty s krátkou praxí 1-2 roky na obchodní pozici.

Co vás čeká

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• spolupráce s největší značkou kancelářského nábytku ve střední Evropě
• každodenní komunikace s potenciálními i stávajícími klienty za účelem navázání a dalšího budování obchodních vztahů
• udržování vztahů a péče o stávající zákazníky
• sledování vývoje trhu, práce s informačními zdroji pro oblast stavební činnosti
• podílení se na přípravě kalkulací a smluv, na tvorbě obchodních nabídek
• prezentace produktů a služeb u zákazníka
• vedení obchodní administrativy, reporty
• zodpovědnost za plnění prodejních cílů

Požadujeme

• VŠ ekonomického směru nebo praxe na obchodní pozici
• příjemné a reprezentativní vystupování
• dobré jazykové znalosti - plynulá AJ mluvenou i psanou formou podmínkou
• základní znalost a orientace v oblasti nábytku a kancelářského vybavení výhodou, nikoli však podmínkou
• schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
• výborné organizační, prezentační a komunikační schopnosti
• proaktivní přístup
• schopnost pracovat samostatně a na 100%
• obchodní nadání s orientací na výsledek, ekonomické smýšlení
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

• příležitost pracovat na zakázkách významných mezinárodních společností
• zastoupení značky největšího výrobce kancelářského nábytku ve střední Evropě
• zaškolení v oblasti kancelářského nábytku a obchodních dovedností
• práci na HPP + provizní systém
• nástup možný ihned

V případě zájmu o námi nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: analytik nákupu, area sales manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita