Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř M&M reality holding, a.s.

referenční číslo: E4E11868 | aktuálnost: 02.05.2017

M & M reality holding a. s.

Chcete mít samostatnou, odpovědnou a dobře hodnocenou práci?
Chcete získat zázemí prestižní firmy, lídra na realitním trhu?
Chcete se podílet na růstu jedné z nejdynamičtějších společností na realitním trhu?

PRACUJTE s TĚMI NEJLEPŠÍMI

Náplň práce

- Aktivní vyhledávání nových klientů
- Vytváření vlastní databáze nemovitostí
- Komunikace s klienty
- Práce na PC s interním systémem
- Týmová spolupráce
- Administrativní činnost

Požadujeme

- Vlastní počítač a telefon
- Schopnost rychle se učit novým věcem
- Chuť samostatně i týmově pracovat a rozvíjet své dovednosti
- Řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto výhodou
- Spolehlivost a zodpovědnost k práci
- Kvalitní komunikační dovednosti

Nabízíme

- Možnost rychlého kariérního růstu
- Nadstandardní odměňování
- Zajímavé benefity – VW Passat, dovolené, a další
- Možnost investování do nemovitostí
- Kvalitní školící systém a nové techniky vzdělávání v oboru realit
- Vlastní internetové stánky s profilem makléře zdarma!
- Masivní reklamní kampaně a propagace makléřů M&M reality
- Propracovaný interní IT systém podporující práci makléře
- Výhodný telefonní tarif

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní