Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer (H3787)

referenční číslo: E3C6B775 | aktuálnost: 15.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• Kontrola plnění realizačního harmonogramu a kontrola náběhu nákladů na realizaci projektu
• Organizace a řízení kontrolních porad projektového týmu
• Zpracování reportingu o termínovém a nákladovém vývoji projektu
• Řízení a eliminace obchodních, technických a termínovaných rizik realizace projektu
• Komunikace se zákazníkem často v některém ze světových jazyků

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, praxe v řízení zakázek ve výrobní strojírenské společnosti, aktivní znalost AJ (popř. RJ), iniciativa, angažovanost, schopnost pracovat v týmu, ŘP sk. „B“

Nabízíme

práce ve velké strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle dohody, bonusy, pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, jazykové kurzy a další firemní vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Ruský

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: manažer zakázky/výroby, obchodní ředitel/manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení