Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)

referenční číslo: 1516348 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Obchodní manager / obchodník (B2B) #1516348 (Praha, CZ)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední nadnárodní společnost  v oblasti pojištění pohledávek kandidáty/kandidátky na pozici

OBCHODNÍ MANAGER / OBCHODNÍK B2B

Co bude Vaší náplní práce: Aktivní vyhledávání a budování dlouhodobých partnerství s klíčovými zákazníky  Vyjednávání obchodních podmínek a zajišťování smluvních vztahů v oblasti pohledávek a financování Komunikace s top manažery společností  (FŘ, GŘ) Zodpovědnost za vytváření nabídek a prezentací Týmovou spolupráci s úvěrovým oddělením Co od Vás očekáváme: Nadšení pro oblast obchodu a schopnost sebeprezentace Předchozí úspěšnou obchodní praxi v segmentu B2B Administrativní pečlivost, která ulehčí práci Vám i Vašim novým kolegům Potěší nás a bude výhodou pro Vás, pokud máte zkušenosti z oblasti firemních financí a pojištění právnických osob Zaměstnaneckou loajalitu, tj. minimálně 2 – 3 roky v jedné společnosti Komunikativní znalost AJ a ochotu zlepšovat se Dobrá znalost MS Office na praktické úrovni – především Excel, PowerPoint Ochotu cestovat osobním automobilem s platným ŘP sk. B a čistým řidičským skóre Minimálně SŠ vzdělávání s odpovídající praxí
  Náš klient nabízí: Velice dobré fixní finanční ohodnocení a motivující neomezené bonusy Mobilní telefon, notebook, automobil i k soukromému užití A další firemní benefity Zajímavou práci u stabilní mezinárodní společnosti Mladý pracovní tým, který se baví nejen práce Zaměstnání na hlavní pracovní poměr Termín nástupu: dohodou/ ihned
Místo výkonu práce: Praha a region Čechy


Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Kláru Štindlovou pod +420 777 808 814 nebo na emailu klara.stindlova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
 
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní