Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní technolog (-mpkh-)

referenční číslo: E2CF6678 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- tvorba výrobní dokumentace (pracovní postupy, kontrolní listy atd.)
- sledování, zaznamenávání, analýza a zlepšování procesní kvality,
- optimalizace současné technologie (montážní časy, tok materiálu, apod.)
- zavedení nových výrobků
- definování a zavedení nových strojů a zařízení na výrobní linky
- účast a spolupráce v rámci týmu na řešení problémů kvality (zákaznické reklamace, náklady na nekvalitu)

Požadujeme

- SŠ,VŠ technického směru
- PC – MS Office
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- orientaci v technických výkresech a dokumentaci
- ochota učit se novým věcem a spolupracovat
- flexibilitu, spolehlivost a zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- praxe ve výrobním závodě (nejlépe automotive)
- znalost CAD, PLC
- zkušenosti s tvorbou výrobní dokumentace
- znalost automotive standardů (DRBFM , FMEA , FTA , PCP …)
- znalost práce s návrhem nebo optimalizací výrobního procesu

Nabízíme

- zajímavou práci v automobilovém průmyslu
- možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
- týmovou a přátelskou atmosféru
- příspěvek na dopravu do zaměstnání
- stravování v závodní jídelně
- dovolenou navíc za odpracované roky a další benefity

V případě zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis vv českém a anglickém jazyce.

Místo pracoviště: okr. Kutná Hora

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní