Typ nabídky

Minimální mzda

Směnový/á kontrolor/ka kvality (-ahb-)

referenční číslo: E2BCF6A2 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- kontrola kvality výrobků dle specifikací
- vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
- vedení evidence na PC - vypisování záznam o kontrole dílů
- výkon práce přímo v provozu

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost PC (Word, Excel)
- zkušenosti s výrobou nebo kontrolou kvality výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
- pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová flexibilita
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- časová flexibilita

Nabízíme

- odpovídají finanční ohodnocení
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- moderní pracovní prostředí
- otevřený a přátelský kolektiv
- místo výkonu práce Brno jih
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- odborná školení

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity