Typ nabídky

Minimální mzda

Technický nákupčí - obráběné díly

referenční číslo: E28255CA | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Zahraniční výrobní firma přesouvá do ČR velký projekt ze Švédska a z toho důvodu výrazně rozšiřuje svůj tým napříč všemi odděleními. Rádi bychom posílili i kooperaci s výrobními firmami po Evropě hlavně v oblasti přesného obrábění a proto do svého týmu rádi přivítáme technického nákupčího s dobrou orientací ve výkresové dokumentaci a technologii obrábění.

Co Vás u nás čeká?
Poptávání a Objednávání externí výroby (obráběné díly) dle interních požadavků výroby
Vyhledávání nových dodavatelů po Evropě, výběrové řízení
Vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli
Audity dodavatelů
Vedení příslušné dokumentace, evidence
Úzká spolupráce s výrobou a s oddělením logistiky
Spolupráce se stávajícími dodavateli

Profil nového kolegy:
SŠ/VŠ technického směru
Zkušenost z nákupní pozice ve výrobní firmě
Orientace v technologii obrábění
Schopnost číst výkresovou dokumentaci
Komunikativní AJ
Organizační schopnosti
Flexibilita a odpovědnost
Vyjednávací schopnosti

Nabízíme:
25 dní dovolené
Kvartální a roční bonusy
Jazykové vzdělávání
Certifikace a technické vzdělávání

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek