Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí (strojař) (P3627)

referenční číslo: E1F774E4 | aktuálnost: 10.10.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Nákup materiálu a výrobků od tuzemských i zahraničních dodavatelů, zadávání externí výroby,
vyhledávání nových dodavatelů, práce v informačním systému SAP

Požadujeme

VOŠ/VŠ technického směru, komunikativní AJ slovem i písmem, pokročilá uživatelská znalost PC (MS Office, výhodou znalost SAP), analytické a technické myšlení, vyjednávací schopnosti,
orientace ve výkresové dokumentaci a konstrukčních materiálech, proaktivní přístup ke zlepšování nákupních procesů a inovativní pohled na nakupované komodity

Nabízíme

Práce na HPP v prosperující zahraniční výrobní společnosti se sídlem v Pardubicích, mzda v rozmezí 30 - 35 tisíc, firemní benefity

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: nákupčí, kupec, pracovník nákupu, referent nákupu a prodeje, ředitel/manažer nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita