Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanical and Electrical (M&E manager) - technický dozor s aktivní AJ

referenční číslo: 508 | aktuálnost: 15.06.2018

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • stanovení a kontrola výměr prací a dodávek v oblasti elektro
  • stanovení a kontrola odpovídajících cen prací a dodávek
  • kontrola ocenění změn projektu
  • příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
  • kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturací dodavatelů
  • spolupráce s Project Managementem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
  • kontrola project managerů na jednotlivých stavbách
  • účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice
  • výběr a kontrola dodavatelů
  • kontrola uzavírání smluv se subdodavateli
  • kontrola, koordinace, řízení prací a projektů
  • kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací
  • kontrola kvality provedených prací
  • kontrola a kompletnost projektové dokumentace
  • dokumentace skutečného stavu
  • řízení kontrolních dní
  • příprava a předání díla objednateli
  • odstranění vad a nedodělků, vícepráce
  • řešení a dohled nad reklamacemi

Požadujeme

  • VŠ-FEL s praxí v oblasti elektro minimálně 4 let
  • zkušenost s oceňováním prací a dodávek v oblasti stavebního elektra
  • kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti elektro - silnoproud a slaboproud
  • nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let
  • autorizace v oboru - podmínkou
  • platná vyhláška 50/78, ideálně § 10 / nebo § 24
  • přirozená autorita a velmi dobré vyjednávací schopnosti
  • schopnost dohlížet na projekty a projekt manažery

Nabízíme

  • zodpovědnou práci na zajímavých stavebních projektech ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu Slovenska
  • práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových staveb
  • účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech

Možnost práce - hlavní pracovní poměr nebo SZČO/OSVČ

Místo výkonu práce: Bratislava a Nitriansky kraj

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email.

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Slovensko

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské