Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný obchodní referent

referenční číslo: DCB9401C | aktuálnost: 02.05.2017

TECHO, a.s.

Významná obchodní společnost zabývající se výrobou kancelářského nábytku a
realizacemi kancelářských interiérů hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici

Náplň práce

Náplň práce: - zpracovávání cenových nabídek - zajišťování administrativní podpory projektovému teamu - zpracovávání objednávek klientů - denní komunikace se zákazníky a dodavateli - denní komunikace s výrobou - zadávání zakázek do interního systému včetně kompletní administrace obchodních případů - příprava realizace zakázek - fakturace zakázek - příprava podkladů pro jednání s klienty Požadujeme: - min. SŠ vzdělání, technický obor výhodou (nábytkářství, stavebnictví, architektura) - uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, výhodou Indesign) - proaktivní a proklientský přístup - důslednost, pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti - používání selského rozumu v praxi - týmového ducha - odolnost proti stresu - praxe v oblasti obchodu a administrativy výhodou Nábízíme: - perspektivní práci v dynamickém prostředí - prostor pro seberealizaci - firemní vzdělávání - zajímavé platové ohodnocení - nástup ihned

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita