Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a pomocný pracovník - Muž

referenční číslo: DC9516D3 | aktuálnost: 02.05.2017

Loyd Shelter s.r.o.

hledá administrativního a pomocnýho pracovníka - Muže.
Požadující dovednosti: práce na počitači, , řidičský průkaz B, flexibilia, důslednost a příjemné vystupování.
Jednosměnný osmi-hodinový provoz . 100,-Kč / na hodinu. Místo výkonu: Kladruby Nad Labem (20km od Pardubic)

Náplň práce

Požadujeme

práce na počitači, , řidičský průkaz B, flexibilia, důslednost a příjemné vystupován

Nabízíme

Jednosměnný osmi-hodinový provoz . 100,-Kč / na hodinu.

Mzda: 16 000 - 16 000 Kč

Místo pracoviště: Kladruby Nad Labem ( 20km od Pardubic)

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Seniory, Absolventy, Studenty