Typ nabídky

Minimální mzda

Do kmenového stavu hledáme uchazeče na pozici zámečník - údržbář, mzda od 20 000 Kč + příplatky

referenční číslo: DBDE5C6F | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici ZÁMEČNÍK – ÚDRŽBÁŘ.

Náplň práce

- řešení aktuálních potřeb výroby v oblasti oprav a údržby
- oprava a údržba strojů na vstřikování plastů a montážních přípravků
- dodržování stanovených plánů údržby

Požadujeme

- vyučení v oboru zámečník
- praxe a znalost technologie výhodou
- svářečský průkaz výhodou
- trpělivost, manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost
- ochota pracovat v třísměnném provozu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity