Typ nabídky

Minimální mzda

Extruzní technik (P3783)

referenční číslo: DBD95165 | aktuálnost: 29.11.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• zlepšování efektivity výroby v provozu extruze
• podpora při zavádění novych forem a technologii
• zkoušky a zavádění novych typu materiálu

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, praxe v oboru Extruze podmínkou, znalost plastických hmot a oboru vytlačováni plastu

Nabízíme

práce ve výrobní společnosti, pomoc pro kandidáta při relokaci, zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností, zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: okres, Havlíčkův Brod,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: strojní inženýr, technik přípravy výroby, technik ve strojírenství, technolog ve strojírenství, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování