Typ nabídky

Minimální mzda

Stavbyvedoucí pro dopravní stavby

referenční číslo: DA98B234 | aktuálnost: 15.07.2017

ProTeren s.r.o.

Přijmeme stavbyvedoucího pro dopravní stavby

Náplň práce

- zajišťování technologické přípravy a realizace zakázek
- řízení jednotlivých kroků prací na stavbě
- řízení vlastních pracovníků a mechanizace
- řízení subdodavatelů
- dohled nad dodržování zásad BOZP
- zodpovědnost za kvalitu a plynulost stavby
- aktivní sledování rentability stavby

Požadujeme

- SŠ/VŠ stavební, zaměření na dopravní nebo vodohospodářské stavby - výhodou
- min. 5 let praxe na pozici stavbyvedoucí
- odborná způsobilost, autorizace dopravní stavby, vodohospodářské stavby výhodou
- smysl pro týmovou spolupráci a zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
- znalost excel, world
- ŘP skup. B

Nabízíme

- notebook
- mobilní telefon
- stravenky

Životopisy prosím zasílejte na e-mail: info@proteren.cz

Podrobé informace poskytne Ing. Maroušek - tel: 778 718 718

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Planá 89, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita