Typ nabídky

Minimální mzda

Pozice vhodná pro absolventy - Klientská podpora - více pozic

referenční číslo: DA92B240 | aktuálnost: 11.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je významná mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu - ETX capital.
Hlavním úkolem této pozice je budování vztahů s klienty.

Požadujeme

- minimálně ukončené SŠ/SOU
- uživatelská znalost PC
- ochota učit se novým věcem - pozice s karierním růstem
- komunikativní schopnosti - bez nutnosti cizích jazyků - pouze výhodou
- dochvilnost a cílevědomost
- proklientský přístup
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- práce PO-PÁ
- nástup dle dohody, popřípadě ihned
- zázemí zkušených odborníků - přátelský kolektiv mladých lidí
- zajímavé finanční ohodnocení - FIX + provize, možnost velmi nadstandardních příjmů
- práci na hlavní pracovní poměr
- práci v sídle společnosti na Praze 4 - Pankráci nebo v Brno - AZ Tower

Náplň práce

- komunikace s klienty - převážně telefonická a e-mailová
- osobní jednání s pozvanými klienty
- řešení požadavků klientů - support
- spolupráce se zkušenými kolegy
- práce v teamu - garance 2-5 volných junior pozic
- evidence dokumentů, reporting

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy