Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - skenař / dvousměnný provoz

referenční číslo: DA54538C | aktuálnost: 26.12.2016

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- skenování dokumentů, práce s ručním/stolním scannerem
- vkládání/ukládání dat do počítače
- obsluha stroje / balící linky

Požadujeme

- požadujeme manuální zručnost
- znalost práce na PC
- práci ve dvousměnném provozu
- trestní bezúhonnost
- věk 18 let

Nabízíme

- nástup IHNED
- zda 90,-Kč/hod (10,- Kč variabilní složka)
- příplatky dle ZP
- výkonnostní bonus po zapracování až 30,- Kč/hod
Práce ve dvousměnném provozu
Zajištěný svoz z Plzně
Bonus 500,- Kč získáte po odpracování celého měsíce na HPP + za doporučeného kandidáta můžete získat dalších 500,-Kč.
V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany os. údajů na http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 19 500 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Rodiče s dětmi, Absolventy