Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu (-kmv-)

referenční číslo: D9944A40 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení týmu 30 zaměstnanců (bezchybné zvládnutí výrobní a personální administrativy oddělení)

- zodpovědnost za chod všech oddělení skladu (expedice, příjem, vratné obaly)

- zodpovědnost za navážení komponentů na jednotlivé montážní linky (Milk run)

- optimalizace procesů v oblasti skladování

- spolupráce při plánování výroby a zajištění dostupnosti výrobních zařízení i lidských zdrojů

- zodpovědnost za svěřený majetek

- efektivní komunikace napříč společností

Požadujeme

- vzdělání VŠ/SŠ

- uživatelská znalost práce s PC

- organizační a komunikační schopnosti – prokazatelná praxe s vedením lidí

- NJ – aktivní znalost (komunikace a formuláře v německém jazyce)

- znalost programu SAP výhodou

- předchozí zkušenost s plánováním výroby nebo práce ve výrobní společnosti výhodou

- analytické myšlení, komunikativnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

- odolnost vůči stresu

- časová flexibilita

- řidičský průkaz skupiny B

- oprávnění na VZV výhodou

Nabízíme

- zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti

- zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu

- neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)

- 13. plat dle hospodářských výsledků

- nadstandardní zaměstnanecké benefity (stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)

- nástup dohodou

Místo pracoviště: okr. Vyškov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: vedoucí/manažer skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita