Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant značkové prodejny – Havlíčkův Brod

referenční číslo: D96E6497 | aktuálnost: 21.02.2017

O2 Czech Republic a.s.

Náplň práce

Ráno se vzbudíš a nechce se Ti vůbec nic. Znáš to. Všichni to známe. Ale dnes jdeš do práce. Výhodou je, že vydělávat peníze, a to Tě trochu uklidní. Víš, že na prodejně, tak jako každý pracovní den, potkáš kolegy, se kterými se cítíš skvěle. Dobrý kolektiv je základ pro dobrý job. To Tě taky trochu uklidní - a celé to vstávání najednou nevypadá tak zle.
Přijedeš na prodejnu a společně s Tvým vedoucím se domluvíte, na co bude dobré se dnes zaměřit - protože základní mzdu máš jistou, ale Ty chceš víc. v tom Ti vedoucí vždy pomůže. Nejen teoreticky, ale i na place, při obsluze zákazníků. Ne každý zákazník přichází s tím, že si chce něco koupit a navýšit tím Tvojí provizi. Opravdová výzva je prodej i těm, kteří přichází třeba jen zaplatit měsíční fakturu. Ten prodej jsou pak peníze pro Tebe. Každý prodej. Budeš inspirovat zákazníky, pracovat s nejmodernějšími technologiemi a denně komunikovat s lidmi.
Až se tohle pořádně naučíš, a nebude to trvat dlouho, máš spoustu možností, jak se rozvíjet. Co může být dál? Dáme Ti maximální podporu. Můžeš se vydat cestou TRENÉRA, O2 GURU nebo ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY. a víš co? Časem můžeš být i Ty VEDOUCÍM PRODEJNY a být oporou pro svůj tým a pomáhat mu zlepšovat se. Stačí chtít. Hledáme nového nadšence, který chce prodávat a výši své mzdy si ovlivňovat sám. Co kdybys jím byl právě Ty?

Přebíráme všechny partnerské prodejny - budeš pracovat přímo pro O2 se všemi výhodami

Požadujeme

Znáš O2 prodejnu v Havlíčkově Brodě? Tato prodejna má velký potenciál pro velmi zajímavé provize. Na této prodejně najdeš dynamický tým, který dělá maximum pro to, aby byl úspěšný. Hledáme nového parťáka, který nám pomůže s ještě kvalitnější obsluhou zákazníků. Co kdybys to byl/a právě Ty?

Nabízíme

Co pro Tebe máme?

- Nástup v rozmezí 19 400 Kč až 20 500 Kč (s provizemi, které jsou zcela neomezené, si šikovní prodejci odnesou více než 30 000 Kč, ti nejšikovnější více než 60 000 Kč.)
- Víme, že začátky jsou těžké, proto od nás dostaneš maximální podporu (finanční i mentální, a také intenzivní trénink s profíky, kde Tě všechno naučíme)
- Možnost flexibilní práce, kterou si plánuješ dopředu se svým vedoucím.
- Další kariéru v O2, pokud o to budeš stát. Tvůj vedoucí ti pomůže najít směr a je to Tvoje volba, kterým se vydáš.

Podívej se na inspirativní video: http://www.chcidoo2.cz/prodejny-o2/

- 25 dnů dovolené, 5 dnů neplaceného volna navíc, 3 dny zdravotního volna
- Benefity až 18 000 Kč/rok (jazykové kurzy, sportovní aktivity, příspěvky na životní pojištění, zvýhodněný internet na doma, O2 TV a další. - je na Tobě, na co je chceš čerpat)
- Zaměstnanecké výhody (mobil s 4G LTE neomezeným internetem, neomezené volání a sms a dáme Ti slevy i pro rodinu a kamarády)
- Stravenky v hodnotě 75 Kč (50 Kč hradí zaměstnavatel)

Mzda: 17 000 - 33 000 Kč

Místo pracoviště: Havlíčkův Brod

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy