Typ nabídky

Minimální mzda

Facility Manager (60.000 Kč)

referenční číslo: D94ABA74 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Nadnárodní výrobní firma se sídlem ve Vyškově hledá kandidáta na pozici Facility Managera. Aktuálně oblast facility managementu outsourcujeme a jelikož firma rychle roste, stavíme novou halu a čeká nás další vývoj, rádi bychom začali budovat oddělení facility managementu u nás. Nepotřebujeme tedy od počátku manažera, ale spíše facility specialistu. Postupně se kolem tohoto prvního specialisty začne vytvářet tým, takže manažerské schopnosti v budoucnu jistě oceníme.

Hned od začátku bude ale pozice zařazena do užšího top managementu firmy, takže se jedná o unikátní příležitost kariérního růstu.

Vaše zodpovědnosti:

technická správa budov
vedení technické a provozní dokumentace objektů
správa technického vybavení vázaného na budovy
komunikace s dodavateli, orgány státní správy aj.
komunikace s centrálou v Německu
řešení havarijních stavů a krizových situací, uplatňování garančních závad
dohled na správou celého areálu firmy, dohled nad dodavatelskými firmami
zajištění fakturace, příprava objednávek

Co očekáváme?
- VŠ/SŠ vzdělání
- zkušenosti v oblasti facility management min 3 roky
- praxi na obdobné pozici výhodou,
- aktivní znalost NJ nebo AJ
- samostatnost, spolehlivost, kreativitu,
- schopnost koordinovat síť dodavatelských firem
- komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti,

Zaujali jsme Vás? Ozvěte se nám na michal.t@flow-r.cz

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč

Místo pracoviště: Vyškov

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita