Typ nabídky

Minimální mzda

Parťák do výroby, kmenový zaměstnanec, 24 000 Kč + příplatky

referenční číslo: D9139BF4 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizačních jednotek, hledáme vhodné uchazeče na pozici PARŤÁK do VÝROBY.

Náplň práce

- manipulace s materiálem
- podpora vedoucího s řízením směny a plněním výrobního plánu
- odpovědnost za část svěřeného pracoviště
- spoluzodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů a dílů
- zlepšování a optimalizace existujících procesů na pracovišti
- školení nových pracovníků
- v případě nepřítomnosti zastupuje vedoucího směny

Požadujeme

- SŠ nebo SOU (výhodou)
- min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti na jakékoliv pozici
-zkušenosti s vedením lidí (výhodou)
- komunikační dovednosti
- technické myšlení
- PC gramotnost

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní