Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční poradce na osvč i HPP

referenční číslo: D8C4BAC1 | aktuálnost: 24.04.2017

M.S.QUATRO, s.r.o.

Hledáme nové posily do našeho týmu. Pokud na sobě chcete pracovat a baví vás práce s lidmi, možná hledáme právě vás. Přijďte nás nezávazně poznat, každý měsíc pořádáme den otevřených dveří.

Náplň práce

Péče o přidělené portfolio klientů, analýza jejich potřeb a příprava finančního plánu na míru. Součástí vaší práce bude také postsmluvní servis a vyřizování škodních událostí vašich klientů. Pozice je vhodná také pro absolventy, máme pro vás připraven propracovaný vzdělávací systém.

Požadujeme

• středoškolské vzdělání s maturitou a vyšší
• samostatnost, komunikativnost
• ochotu pracovat na sobě
• schopnost dosahovat plánů a cílů

Nabízíme

• mzdu 30-50.000,-
• práci v perspektivním oboru
• flexibilní pracovní dobu
• školení a vzdělávání po celou dobu spolupráce

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Na Hradbách 424/3, Hustopeče, 69301

Region: Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty Praxe a stáže