Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční konzultant na osvč i HPP

referenční číslo: D8C4BAC1 | aktuálnost: 06.02.2017

M.S.QUATRO, s.r.o.

Hledáme nové pracovníky na pozici finanční konzultant. Zakládáme si na proklientském a etickém přístupu a na kvalitním zaškolení našich zaměstnanců. Přijďte nás nezávazně poznat a zvážit, jestli chcete být součástí našeho týmu.

Náplň práce

Péče o přidělené portfolio klientů, analýza jejich potřeb a příprava finančního plánu na míru, postsmluvní servis a vyřizování škodních událostí vašich klientů. Kompletní zaškolení vám zajistíme.

Požadujeme

• středoškolské vzdělání s maturitou a vyšší
• samostatnost, komunikativnost
• ochotu pracovat na sobě
• schopnost dosahovat plánů a cílů

Nabízíme

• mzdu 30-50.000,-
• práci v perspektivním oboru
• flexibilní pracovní dobu
• školení a vzdělávání po celou dobu spolupráce

Mzda: 30 000 Kč

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty

Veronika Kuklová, email: veronika.kuklova@msquatro.cz