Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí dopravy a mechanizace (P3668)

referenční číslo: D6A7F7B9 | aktuálnost: 03.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zaměstannec na této vedoucí pozici řídí činnost střediska společnosti, zajišťuje prac.náplň pro stavební stroje a auta, denně organizuje a vydává příkazy k jízdě, plánuje nasazení
mechanizmů pro potřeby firmy i pro externí zákazníky, denně komunikuje s podřízenými, vede agendu dopravy ( příkazy k jízdě, tachografy, hlášenky o provedení práce apod.);
zajišťuje servis mechanizace a řídí chod mechaniků

Požadujeme

SŠ/ VŠ technického směru, praxe v oboru dopravy a mechanizace min.5 let, PC - vyšší uživatelské znalosti (MS Excel), přirozená autorita, organizační schopnosti, loajalita, spolehlivost, výborná komunikace se zaměstnanci a zákazníkyŘP sk.A,B,C,CE, strojnický průkaz na stavební stroje velkou výhodou

Nabízíme

Práce na HPP v prosperující společnosti s dlouholetou tradicí a velmi dobrými referencemi,
os.auto i k soukromým účelům,
notebook, mob.telefon,
další vzdělávání, firemní akce,
plat cca 40 tisíc + odměny bezchybně odvedenou práci

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: inženýr logistiky, logistik, manažer dopravy

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení