Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový konstruktér - plasty automotive (P3963)

referenční číslo: D599882F | aktuálnost: 01.06.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Provádění konstrukční studie a návrhy výrobků, vypracovávat, řídit a upravovat dokumentaci konstrukčního návrhu výrobku (výkresy), účastnit se změnového řízení výrobku, spolupracovat se zákazníkem a vývojovými dodavateli při návrhu výrobku, účastnit se konstrukční FMEA a užívat simulačních výpočtů při návrhu výrobku, stanovovat předpis materiálu výrobku, zajišťovat ověření prototypů, spolupracovat při jejich ověřování a stanovovat opatření k odstranění závad.

Požadujeme

M/Ž, SŠ / VŠ technického zaměření, aktivní znalost NJ (nebo popřípadě pokročilá znalost AJ), praxe v oblasti konstrukce, zjm. potom v oblasti konstrukce plastů velkou výhodou, PC - MS Office, Catia V5 výhodou (podmínkou obdobný program)

Nabízíme

uplatnění Vašich zkušeností z oblasti konstrukce, vývoje a předvývoje výrobku, práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím, prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst (budeme ho po Vás i vyžadovat), za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, podporu odborníků a dlouholetých pracovníků

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Profese: strojní inženýr, technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení