Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor v elektrovýrobě

referenční číslo: D58DAD15 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby součástek pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR v ELEKTROVÝROBĚ.

Náplň práce

- montáž, balení
- zalévání
- potisk, elektrické zkoušení
- letování, vstřikovací lisy
- osazování součástek

Požadujeme

- manuální zručnost
- zkušenost s letováním či jiná praxe v elektrovýrobě výhodou
- základní znalost ovládání počítače (MS Windows) výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Stod
- nástupní mzda od 18.100 Kč (dle zkušeností) + zákonné příplatky +výkonnostní bonusy
- po zaučení mzda 20.500 Kč + zákonné příplatky + výkonnostní bonusy
- 2směnný provoz (ranní 6-14h, odpolední 14-22h), lze i jen odpolední
- 13. Plat, roční prémie, věrnostní a jubilejní bonusy
- 25 dní dovolené
- příspěvky na stravování (29-39 Kč za 1 oběd)
- práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec)
- bezplatná autobusová doprava z Plzně a Hor. Týna

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní