Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Německo - zaměstnanci výroby

referenční číslo: D5532C38 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu pošlete CV na info@prokariera.cz .

Německo - zaměstnanci výroby

Náplň práce


- naše personální agentura navázala partnerskou spolupráci s agenturou práce v Německu, která hledá pozice pro celý stát (nabídky se různí). Práce předpokládá Vaše stěhování, dojíždění ani poloviční úvazky neděláme. Klienty jsou převážně malé a střední průmyslové podniky v oblasti kovů, skla, plastů a spedice, potřebují však i pedagogy, zdravotní sestry a další. Zaměstnání budete přímo pod agenturou, což je výhoda pro jistotu práce, navíc agentura Vám pomůže s kartami na mzdy, daněmi, výživným na děti nebo evidencí pobytu. Přes nás Nelze Pracovat na ŽL ani bez Znalosti NJ Aktuální pozice najdete na našem webu www.prokariera.cz , avšak nabídka se mění každý měsíc. Proto pokud jste nyní nenašli vhodnou pozici, můžete i tak poslat Váš životopis. Do předmětu zprávy napište pozice, o které byste měli zájem.
Všechny pozice vyžadují minimálně základní znalost NJ (abyste se ve firmě uměli zeptat na základní věci), některé i lepší znalost (upřesněno v požadavcích na danou pozici). Ve volném čase pak lze využít kurzů německého jazyka, které nabídneme zájemcům, pro které budeme mít konkrétní nabídku práce. v případě zájmu je nabídka ubytování v jedno/dvoulůžkových kompletně vybavených pokojích (vlastní soc.zařízení, kuchyně apod.) Ubytování se pokoušíme najít co nejblíže Vaší práci. Cena za tyto pokoje je 200 - 230 Eur měsíčně.
V případě Vašeho zájmu napište do předmětu zprávy pozici, o kterou máte zájem. a přiložte CV. Následně se s Vámi spojíme a sdělíme další postup. Nevolejte nám pro ověření aktuálnosti pozice (jinak by tu nebyla) ani pro informace, které si můžete přečíst zde.

Vzhledem k velkému počtu zájemců preferujeme na další konkrétní dotazy formu mailu - kontakty uvedeny na těchto stránkách. Čtěte před dotazem již uvedené pokyny a informace
- pracujete jako obsluha strojů ve výrobě, balení, instalace atd.
- plný úvazek (35 hodin týdně) + za práci přesčas budou odměny
- hledáme 10-15 lidí

Požadujeme


- viz také úvod
- zkušenosti v oblasti výroby nebo produkce a zpracování materiálů, dřeva, potravin nebo textilu aj.
- jazykové znalosti na úrovni porozumění pokynů k práci

Nabízíme


- viz také úvod
- možnost nástupu ihned
- čistý zisk za měsíc za 35 hodin týdně: 1000 - €1300
- práce na dobu neurčitou, zcela výjimečně na tuto pozici lze získat i závazek krátkodobější
- zaměstnanecké benefity dle konkrétní firmy

Místo pracoviště: Německo

Obor: Administrativa, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity