Typ nabídky

Minimální mzda

Externí obchodník / obchodnice - velmi zajímavé podmínky

referenční číslo: D5355DE9 | aktuálnost: 05.09.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro poradensko-konzultační společnost MIKUPEX TRADE s.r.o. hledáme pro další rozvoj společnosti zajímavé kandidáty / kandidátky na pozice externích obchodníků / obchodnic.

Jde o zajímavou pracovně-obchodní příležitost, časově nenáročnou, s reálnými příjmy v řádech desítek tisíc Kč (dle aktivity obchodníka).

Tato pracovně-obchodní nabídka nebude nijak kolidovat s Vaší stávající prací, a může být jejím zajímavým doplňkem.

Jedná se o aktivitu NEVYŽADUJÍCÍ velkou časovou zátěž (řádově pouze pár hodin měsíčně, možno i odpoledne, po běžné pracovní době).
NEOČEKÁVÁME od kandidátů žádný telemarketing, akvizici pro ně dosud neznámých společností.
Kandidáti NEBUDOU fyzicky uzavírat žádné obchody, kontrakty, smlouvy apod.

Náplní práce je pouze využití stávajících obchodních, profesních a osobních kontaktů na firemní klienty v rámci Prahy a blízkého okolí (bez omezení jejich velikosti), a jejich využití pro možný další, dodatečný, externí příjem, nekolidující s běžně vykonávanou prací.

V žádném případě u nás nejde o jakékoliv aktivity v pojišťovnictví, financích, investicích, telefonních a energetických optimalizacích apod.

Požadujeme:
- SOU / SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání
- spolehlivost, samostatnost
- dobré aktivní kontakty na firemní klienty (bez omezení jejich velikosti) v regionu Praha (a okolí) - nutná podmínka
- zájem získat další, zcela nezávislý, zdroj finančních příjmů do budoucna
- možnost zahájení spolupráce kdykoliv, dle osobní dohody

Nabízíme:
- zajímavou, solidní, dlouhodobou, perspektivní, externí spolupráci v Praze a okolí
- velmi slušné, příjemné a korektní vztahy s našimi kolegy
- velmi zajímavé a dlouhodobé finanční zhodnocení Vašeho přínosu společnosti
- pracovní dobu plně přizpůsobenou Vašim časovým možnostem a chuti pracovat
- možnost dlouholetého, reálného, zúročení Vašich stávajících obchodních kontaktů
- spolupráci na ŽL, případně na DPP, dle dohody

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby