Typ nabídky

Minimální mzda

ICT manažer/ka

referenční číslo: D4097EA4 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Společnost ATLAS consulting, zabývající se vývojem právních a ekonomických informačních systémů, rozšiřuje svůj tým o pozici:

Náplň práce

• odpovědnost za chod ICT oddělení společnosti
• návrh koncepce a strategického rozvoje v oblasti informačních systémů a technologií
• organizace činnosti help-desk pracoviště a odpovědnost za včasné vyřízení požadavků
• vedení a motivace týmu pracovníků ICT oddělení
• odpovědnost za bezpečnost, zálohování a dostupnost dat
• identifikace možných rizik v provozní i procesní oblasti
• plánování investic do HW a SW
• spolupráce s dodavatelskými firmami

Požadujeme

• VŠ vzdělání (oblast IT)
• praxe na obdobné pozici min. 3 roky
• široký přehled a znalosti technických a softwarových prostředků ICT infrastruktury
• zkušenosti se správou firemní infrastruktury
• schopnost vést a motivovat pracovní tým
• výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
• analytické a koncepční myšlení

Nabízíme

• zajímavou práci v profesionálním kolektivu
• možnost seberealizace a podílení se na projektech pro exkluzivní klienty
• zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• pracovní prostředí přizpůsobené potřebám zaměstnanců
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
• navázání dlouhodobé spolupráce na HPP, profesní a karierní růst
• pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Výstavní 292/13, Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální