Typ nabídky

Minimální mzda

Investiční referent/ka - úseku výstavby, Olomouc

referenční číslo: D3B14C9A | aktuálnost: 04.08.2016

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště-lokalita
Olomouc – Wolkerova 24

Náplň práce
• koordinace přípravy a realizace investic
• zpracování investičních záměrů
• koordinace projekční, technické, provozní a organizační přípravy, řešení sporů
• organizace vypořádání majetkoprávních vztahů
• zajištění podkladů pro uzavírání smluv o poskytování finančních příspěvků na přeložky a o převodu vlastnictví, nebo výkonu vlastnických práv
• vykonává činnosti spojené s přípravou a realizací projektů spolufinancovaných z OPD
• koordinace účastníků investic, projektantů, dodavatelů
• příprava podkladů pro zadávání staveb včetně dokumentace
• příprava podkladů pro finanční plán
• zajišťování veškerých potřebných podkladů pro vydání územních rozhodnutí stavebních povolení a dalších rozhodnutí
• přezkoumání dokumentace staveb, modernizace a oprav z hlediska jejich správnosti, rozsahu z hlediska ekonomického, technologického a ekologického

Požadujeme
• VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, obor dopravní stavby výhodou
• praxe v oboru výhodou, zaučení absolventa možné
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, atd.)
• základní orientace v technických a právních předpisech pozemních komunikací
• organizační schopnosti, samostatnost
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• trestní bezúhonnost

Nabízíme
• Možnost odborného růstu
• Možnost kariérního růstu
• Stabilitu státní příspěvkové organizace
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
• Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou

Platové podmínky
10. - 11. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz do 04. 09. 2016
(do předmětu uveďte „Investiční referent úseku výstavby, Olomouc“)

Upozornění
Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita