Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní konzultant (P3826)

referenční číslo: D37E52D4 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Komunikace s obchodními partnery na úrovni středních a velkých odběratelů, udržování dobrých obchodních vztahů, rozšiřování klientely, prezentace společnosti u nových klientů, účast na promo akcích, služební cesty v rámci přiděleného regionu

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VOŠ/VŠ, prokazatelné zkušenosti s prodejem služeb, energetiky, reklamy nebo bankovních produktů, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.B, komunikační a prezentační dovednosti, časová flexibilita, tah na branku, loajalita

Nabízíme

Zajímavé a časově flexibilní zaměstnání na HPP, finanční ohodnocení 30 -35 tis. fix, procenta z prodeje, služební auto, mobilní tel. PC. Nástup možný ihned.

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč

Místo pracoviště: S. K. Neumanna 1257/14, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní zástupce, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook