Typ nabídky

Minimální mzda

Makléř a obchodník pro Prahu a Střední Čechy

referenční číslo: KVR11PHA | aktuálnost: 20.09.2017

Dumrealit.cz/NRH

Lákají vás nemovitosti?
Jednáte s lidmi přirozeně a s citem?
Chcete svobodu a pracovat na sebe?
Víte co je to volná pracovní doba?
Máte sebedisciplínu?
Vite, že obchod je báječná příležitost si vydělat velké peníze?
Makáte na sobě a chcete růst?
Hledáte příležitost k seberalizaci?
TAK JSTE TADY SPRÁVNĚ.
NRH - vyhlašuje výběrové řízení na samostatného obchodníka v nové mladé dynamické realitní společnosti Reality 11

PŘÍLEŽITOST PRO OBCHODNÍKA A OBCHODNICI

Náplň práce

obchodní jednání a zjištení potřeb klienta
osobní schůzky, cestování a prohlídky s klienty
kompletní plná péče o stávající a budovanou klientelu
telefonická komunikace
analýza trhu, administrativa a jednání s úřady
práce s PC (systém)
fotografování
emailing + marketing
aktivní vyhledávání nemovitostí

Požadujeme

cit pro obchod a potřeby člověka, psychologie
obchodního a týmového ducha, trpělivost otevřenost, učenlivost a nadšení
pozitivní přístup k lidem s lidskostí a empatičností
komunikativní schopnosti a zodpovědné chování
řidičský průkaz sk. B
čas, chuť a plné nasazení

Nabízíme

podpora osobního mentora po celou dobu spolupráce
systém školení a osobních tréninků (certifikace)
naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
databáze klientů a systém pro správu zakázek
reprezentativní automobil VW Passat
firemní benefity (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti )
svobodnou práci kde jste pány svého času
je čas na změnu, tak ať vám tato možnost neujede
zavolejte mi, pište a domluvte si schůzku

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Svornosti 8, Praha 5, 150 00

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: makléř, dohodce, manažer prodeje, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Provize z prodeje, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi