Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Real estate agent

referenční číslo: KVR11CR | aktuálnost: 07.02.2017

Dumrealit.cz/NRH

NRH - vyhlašuje výběrové řízení na samostatného obchodníka v nové dynamické realitní společnosti.

Náplň práce

obchodní jednání a zjištení potřeb klienta
osobní schůzky a cestování
kompletní plná péče o stávající a budovanou klientelu
telefonická komunikace
administrativa a jednání s úřady
práce s PC (systém)
fotografování
emailing + marketing
proaktivní přístup

Požadujeme

obchodního ducha a nadšení
pozitivní přístup k lidem
komunikativní schopnosti
řidičský průkaz sk. B
čas, chuť a plné nasazení – ostatní Vás naučíme

Nabízíme

podpora osobního mentora po celou dobu spolupráce
systém školení a osobních tréninků (certifikace)
naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
vlastní místo na pobočce, databáze klientů a systém pro správu zakázek
reprezentativní automobil VW Passat i k soukromým účelům
firemní benefity (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
svobodnou práci kde jste pány svého času
je čas na změnu, tak ať vám tato možnost neujede
volejte, pište a domluvte si schůzku

Mzda: 40 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: makléř, dohodce, obchodník, manažer prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy

Karel Vališ, 602 837 829, email: valis@reality11.cz