Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Real estate agent pro Prahu a Střední Čechy

referenční číslo: KVR11PHA | aktuálnost: 28.05.2017

Dumrealit.cz/NRH

NRH - vyhlašuje výběrové řízení na samostatného obchodníka v nové dynamické realitní společnosti Reality 11

Náplň práce

obchodní jednání a zjištení potřeb klienta
osobní schůzky, cestování a prohlídky s klienty
kompletní plná péče o stávající a budovanou klientelu
telefonická komunikace
analýza trhu, administrativa a jednání s úřady
práce s PC (systém)
fotografování
emailing + marketing
aktivní vyhledávání nemovitostí

Požadujeme

cit pro obchod a potřeby člověka, psychologie
obchodního a týmového ducha, trpělivost otevřenost, učenlivost a nadšení
pozitivní přístup k lidem s lidskostí a empatičností
komunikativní schopnosti a zodpovědné chování
řidičský průkaz sk. B
čas, chuť a plné nasazení

Nabízíme

podpora osobního mentora po celou dobu spolupráce
systém školení a osobních tréninků (certifikace)
naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
databáze klientů a systém pro správu zakázek
reprezentativní automobil VW Passat (operativni leasing)
firemní benefity (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
svobodnou práci kde jste pány svého času
je čas na změnu, tak ať vám tato možnost neujede
zavolejte mi, pište a domluvte si schůzku

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nad Želivkou 499, Praha-Nebušice, 16400

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: makléř, dohodce, manažer prodeje, obchodník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Provize z prodeje, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi