Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní reprezentant

referenční číslo: D347E127 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Jsme přední českou softwarovou společností s 25 letou tradicí. v tuto chvíli hledáme Obchodníka tělem i duší pro středočeský a pražský region.

Náplň práce

• prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
• rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
• správa zákaznického portfolia v daném regionu
• plnění obchodních cílů společnosti
• pravidelný reporting

Požadujeme

• výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• proaktivní a obchodně orientovanou osobnost
• nadšení a zájem o práci v obchodním prostředí
• rychlou orientaci a adaptaci na zákazníkovy potřeby
• ukončené SŠ vzdělání s adekvátní praxí či absolvent VŠ
• praxe na obdobné pozici
• uživatelská znalost MS Office
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

• perspektivní práci v prestižním oboru a ryze české společnosti
• nadstandartní finanční ohodnocení
• přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
• schůzky zajišťované asistentkou, kvalitní zázemí Back officu
• flexibilní pracovní dobu
• mobilní telefon, notebook, služební automobil, stravenky
• aktivní podpora trenéra, externí školení, motivační soutěže

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, Justice, právo, legislativa, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy