Typ nabídky

Minimální mzda

SQM engineer #5649056 (Praha východ, CZK)

referenční číslo: 5649056 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, vhodnou osobnost na pozici:

SQM ENGINEER

Náplň práce:
zodpovědnost za definované díly a dodavatele
plánování, inicializace a kontrola implementace nápravných opatření
spolupráce na auditu produktu vybraných nakupovaných dílů
spolupráce na projektech v rámci oddělení

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
znalost nástrojů kvality
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost MS Office, znalost SAP výhodou
samostatnost, komunikativnost
řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
Perspektiva v  automobilového průmyslu
nadnárodní prostředí společnosti
práce s nejnovějšími technologiemi
motivující systém odměňování
program zaměstnaneckých výhod
týden dovolené navíc
možnost využití cizích jazyků
osobní i profesní růst

Pracoviště :  Praha východ (dobrá dostupnost)

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.