Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technické podpory, IT technik Brno

referenční číslo: D144F66B | aktuálnost: 23.02.2017

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Rozšiřujeme řady o pracovníky technické podpory.

Náplň práce

Do náplně práce patří:

- řešení požadavků uživatelů SW - školení nových klientů přes vzdálenou správu - spolupráce na vývoji SW - řešení související agendy a reportování výsledků práce

Požadujeme

- dobrá znalost HW
- pokročilá znalost operačního systému Windows a práce v MS Office
- samostatný přístup k práci
- ŘP sk. B

Nabízíme

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy
- mladý kolektiv
- mobilní telefon a notebook
- služební auto
- finanční ohodnocení odpovídající výkonu

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Profese: technik HW

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy