Typ nabídky

Minimální mzda

Warehouse Manager (P3922)

referenční číslo: D0692D1F | aktuálnost: 21.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Řízení a vedení týmu, úzká spolupráce se všemi členy SCM oddělení, spolupráce s projektovými manažery na nových projektech, spolupráce s externími dodavateli služeb, Reporting SCM manažerovi, zodpovědnost za materiálový tok dle stanovených procesů, spolupráce při tvorbě nových procedur, zodpovědnost za využití skladových prostor, spoluúčast na výsledcích externích a interních auditů; zodpovědnost na hodnocení a motivaci podřízených zaměstnanců

Požadujeme

SŠ/VŠ technického zaměření, velmi dobrá znalost AJ (denní využití), zkušenost na obdobné pozici podmínkou; velmi dobrá znalost SAP systému a MS Office (Excell podmínkou), komunikační, organizační schopnosti, strategické myšlení; samostatnost, schopnost řešit problémy,
zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

Práce v prosperující společnosti, účast na nových projektech, velká možnost seberealizace a osobního růstu, odpovídající mzda, firemní benefity

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, specialista logistiky, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita