Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový inženýr hydraulických obvodů

referenční číslo: CFA4598D | aktuálnost: 02.05.2017

GLENTOR s.r.o.

Glentor s.r.o. je členem odborné sekce Hydraulika a pneumatika při České strojnické společnosti, která je současně řádným členem Evropské komise pro hydrauliku a pneumatiku CETOP. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Pro naše pracoviště v sídle firmy v Praze hledáme pracovníky na pozice:

Náplň práce

- projektování hydraulických obvodů mobilních i průmyslových strojů a zařízení
- navrhování hydraulických obvodů
- výpočty a výběr prvků
- zpracování průvodní výrobní dokumentace
- dohled nad stavbou a instalací hotových obvodů u zákazníka
- součástí pracovní náplně je i prodej hydraulických prvků dle specifikace zákazníka, resp. vhodný výběr prvků na požadavky zákazníka

Požadujeme

- vzdělání ÚSO nebo VŠ strojírenského směru
- praxe v oboru hydraulické systémy výhodou
- samostatnost
- zodpovědnost
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- podmínkou alespoň částečná znalost projektování v 3D SW (např. SolidWorks) – možno i doškolit
- řidičský průkaz sk. B
- praxe v obchodní činnosti vítána

Nabízíme

- po zaškolení samostatnou pozici v obchodním oddělení firmy
- perspektivu trvalého odborného a profesního růstu
- denní kontakt se zahraničními obchodními partnery
- konkurenční platové podmínky
- termín nástupu: možno ihned

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita