Typ nabídky

Minimální mzda

Skladový manipulant - Kralupy nad Vltavou - plný nebo 1/2 úvazek

referenční číslo: CF52DC82 | aktuálnost: 31.08.2017

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho významného klienta, významnou českou zásilkovou společnost, hledáme skladníky na manipulační práce ve skladu ve středisku v Kralupech nad Vltavou.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18. hodinou).

Náplň práce:

- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů, skenování a polepování zboží, třídění zásilek ručně nebo  s VZV

Pracovní doba:
- dělené směny (5.30 - 10.00 a odpoledne 14(16).00 - 18(20).00
- lze i na poloviční úvazek dle výběru na ranní nebo odpolední směnu (vhodné i pro studenty na léto, minimálně však spolupráce alespoň na 4 týdny)
- časem možný přesun na nedělenou směnu

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení, samostatný přístup k práci
- zpočátku agenturní zaměstnání
- výhodou platné oprávnění na VZV
- individuální pojištění pro případ škody způsobené zaměstnavateli
- nástup ihned

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- základní nástupní mzda 18 000 Kč (skladník bez VZV) nebo 20 000 Kč (skladník s VZV)
- při zaměstnání na poloviční úvazek (DPČ) odměna 90-100 Kč/hod + osobní ohodnocení
- velkorysé osobní ohodnocení v případě kvalitních pracovních výkonů
- kompletní zajištění administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kateřinská 5, Praha 2, 12000

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: dělník, skladník/manipulant, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy