Typ nabídky

Minimální mzda

Skladový manipulant v zásilkové společnosti (i VZV) - Kralupy nad Vltavou

referenční číslo: CF52DC82 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho významného klienta, renomovanou zásilkovou společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici skladník s VZV.

Náplň práce

- manipulační práce ve skladu
- překládání zboží, vykládky a nakládky kamionů pomocí VZV

Požadujeme

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- vysoké pracovní nasazení
- řidičské oprávnění na VZV výhodu, ne podmínkou
- nástup ihned

Nabízíme

- nástup možný ihned
- po zaučení možné velkorysé výkonnostní odměny
- možnost mzdového a profesního růstu
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost týdenních záloh ve výši 50% z odpracovaného
- možnost absolvování školení a zkoušek na VZV na náklady firmy
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitní práce
- v budoucnu možný přestup pod přímého zaměstnavatele
- kompletní zajištění nutné agendy s pojišťovnou v případě škodní události
po zaučení možné velkorysé výkonnostní odměny
- základní nástupní mzda 17 000 Kč (skladník bez VZV) nebo 19 000 Kč (skladník s VZV)
- zajímavé osobní ohodnocení v případě kvalitních pracovních výkonů

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč

Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Adéla Kučerová, tel: +420222516452, email: zamestnani@unijob.cz