Typ nabídky

Minimální mzda

Customer Quality Engineer

referenční číslo: CDE603C3 | aktuálnost: 06.02.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Plzně, hledáme vhodného kandidáta.

Náplň práce

- zajištění optimální spokojenosti svěřených zákazníků
- řízení standardů kvality u přidělených projektů a zákazníků
- dohled nad zajištěním zákaznických požadavků
- řešení reklamací a jejich správa v zákaznických portálech
- spoluúčast na analýze kořenové příčiny
- spoluúčast na realizaci nápravných opatření a dohled nad dodržováním termínů
- tvorba a aktualizace plánů kontroly a řízení
- tvorba a aktualizace FMEA
- spolupráce na náběhu nových projektů z hlediska kvality
- účast na jednání u zákazníka
- spolupráce s oddělením LM při reklamaci nakupovaných dílů dodavateli
- účast na interních a externích auditech
- ostatní úkoly stanovené přímým nadřízeným

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání
- pokročilá znalost NJ
- ŘP B (aktivní řidič)
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- povědomí o systému kvality (ISO/TS16949, VDA 6.3)
- aplikace metodiky 8D
- analýza kořenových příčin
- komunikativnost, schopnost pracovat v týmu, pečlivost, time management

Nabízíme

- Zázemí silné a stabilní společnosti
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na dopravu
- Přítomnostní bonus
- Dovolenou navíc

Místo pracoviště: Plzeňsko

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita