Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stevard/ka ve vlaku do Vidně/Grazu s dobrou znalostí NJ

referenční číslo: CDD90380 | aktuálnost: 22.05.2017

JLV, a.s.

Hledáme stevardy/stevardky pro obsluhu v jídelním voze a bistrovoze do Vidně/Grazu s nástupem k výkonu práce v Praze.

Zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Náplň práce

- obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze
- obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru
- příprava pokrmů a teplých nápojů

Požadujeme

- SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
- dobrá znalost NJ (na středně pokročilé úrovni - B1a vyšší), AJ výhodou
- prozákaznický přístup
- odolnost vůči stresu
- komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

Nabízíme

- motivační mzdový systém
- výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
- zaměstnanecké výhody
- cestovní náklady (diety) až 4.500 Kč
- firemní akce
- 13. plat
- příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chodovská 228/3, Praha 4, 14100

Region: Praha, Česká republika, Rakousko

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: letuška/steward

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat

Šárka Smolková
+420 724 133 048

JLV, a.s.