Typ nabídky

Minimální mzda

Stevard/ka ve mezinárodních vlacích railjet / Pendolino (hpp) nebo stevard/ka-asistent/ka (brigáda)

referenční číslo: CDD90380 | aktuálnost: 15.09.2017

JLV, a.s.

Hledáme stevardy/stevardky a stevardy-asistenty pro obsluhu v jídelním voze a bistrovoze s nástupem k výkonu práce v Praze (RailJet) / Bohumíně (Pendolino).
Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory.
Zašlete nám svůj životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Náplň práce

Stevard/ka:

  • obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze
  • obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru
  • příprava pokrmů a teplých nápojů

Stevard/ka-asistent/ka:

  • výpomoc v zázemí bistrovozu (příprava nápojů, ohřívání jídel apod.)
  • úklid nádobí a pracoviště.

Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory

Místo:

sídlo společnosti JLV, a.s. Chodovská 3, Praha 4 – Michle
(tramvaj č. 11 a 14, bus č. 135, 136, 213 – zastávka Teplárna Michle, budova stojí 50 m od zastávky)

Požadujeme

Stevard/ka:

  • SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
  • dobrá znalost AJ/NJ (na středně pokročilé úrovni - B1a vyšší)
  • prozákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu
  • komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

  • věk od 18 let
  • znalost AJ/NJ na základní úrovni
  • pracovitost, spolehlivost a komunikativnost

Nabízíme

Stevard/ka:

- motivační mzdový systém (mzda až 30.000 Kč)
- výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
- zaměstnanecké výhody
- cestovní náhrady (diety) až 5000 Kč
- firemní akce
- 13. plat
- příspěvek na penzijní/životní připojištění

100 - 120 Kč/hod. + cestovní náhrady

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chodovská 228/3, Praha 4, 14100

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: letuška/steward

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat

Elena Caraus
+420 606 770 455
job@jlv.cz

JLV, a.s.