Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stevard/ka ve vlaku

referenční číslo: CDD90380 | aktuálnost: 16.02.2017

JLV, a.s.

Hledáme stevardy/stevardky pro obsluhu v jídelním voze a bistrovoze s nástupem k výkonu práce v Praze. Nástup: 1. března / 1. dubna 2017

Termíny informativních náborových schůzek následovaných osobními pohovory:

středa 8. 2. 2017 ve 13:00 hod.
čtvrtek 9. 2. 2017 ve 13:00 hod.
středa 15. 2. 2017 ve 13:00 hod.
čtvrtek 16. 2. 2017 ve 13:00 hod.

Místo:
sídlo společnosti JLV, a.s. Chodovská 3, Praha 4 – Michle
(bus č. 135,136,213 – zastávka Teplárna Michle, budova stojí 50 m od zastávky)

Zašlete nám svůj životopis o zvolte jeden z nabízených termínů. Budeme Vás kontaktovat.

Náplň práce

- obsluha hostů v jídelním voze a bistrovoze
- obsluha cestujících ve vlakové soupravě formou minibaru
- příprava pokrmů a teplých nápojů

Požadujeme

- SŠ vzdělání, případně vyučení v oboru gastro
- dobrá znalost NJ (na středně pokročilé úrovni - B1) a AJ (na mírně pokročilé úrovni - A2)
- prozákaznický přístup
- odolnost vůči stresu
- komunikativní, přátelskou, usměvavou osobnost

Nabízíme

- motivační mzdový systém
- výhodnou pracovní dobu - turnusový režim
- zaměstnanecké výhody
- cestovní náklady (diety)
- firemní akce
- 13. plat
- příspěvek na penzijní/životní připojištění

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity