Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr montáží - potrubní systémy v průmyslu

referenční číslo: S006/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro inženýrskou společnost, které se zabývá technickými návrhy a montáží potrubních systémů v průmyslu - zakázky v poravinářství, nápojovém a chemickém průmyslu, v energetice, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
MISTR MONTÁŽÍ - potrubní systémy v průmyslu
Vaším úkolem bude vést různě velké týmy interních montážníků nebo dodavatelů na projektu. Jde o instalace výrobních technologií zaměřených na potrubní rozvody, instalace ventilů, čerpadel, měřičů apod. ve výrobních závodech.
Budete zodpovědný za:
- optimální průběh instalací
- organizaci práce montérů a dodavatelů
- nákup dílčích komponent pro projekt
- vedení "stavební" dokumentace, kontrolní dny
- dodržení plánovaného časového harmonogramu a finančního rozpočtu na instalaci
- náběh zařízení do provozu a jeho vyladění

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ strojní
- zkušenost s instalacemi výrobních technologií
- praxe s montážemi potrubí (např. v systému vyhrazených zařízení apod.) výhodou
- schopnost číst technickou dokumentaci
- organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce ¨na PC
- jazykové znalosti angličtiny výhodou

Nabízíme

Nabízíme zajímavou technickou práci při instalacích technologických celků. Možnost se dále učit a rozvíjet. Stabilní společnost, dobré pracovní podmínky, zajímavá mzda.

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita