Typ nabídky

Minimální mzda

Do kmenového stavu přijmeme - Operátora CNC strojů s nástupem ihned, mzda 24 000 Kč + příplatky

referenční číslo: CD25FA3B | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, menší společnost zabývající se výrobou drobných komponentů ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR CNC STROJE.

Náplň práce

- obsluha CNC obráběcích strojů
- dohled na správné zacházení s výrobním zařízením a nářadím, údržba strojů dle plánu údržby
- zakládání a odebírání obrobků
- provádění korekcí výrobního procesu
- výroba dílů dle předané výkresové dokumentace
- kontrola vyrobených dílů dle výkresové dokumentace
- výměna nástrojů v obráběcích strojích před jejich otupením
- odpovědnost za kvalitu odevzdaných výrobků

Požadujeme

- zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů (převážně soustruh)
- čtení technických výkresů
- znalost měření ve strojírenské výrobě
- zkušenost s měřidly
- nabídka vhodná i pro absolventy
- zodpovědný přístup, zručnost, spolehlivost

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Profese: operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní