Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka centra sdílených služeb

referenční číslo: CD14C749 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Náplň práce

Práce formou brigády je vhodná pro absolvenky, studenty, maminky na mateřské dovolené, důchodce.

Co Vám nabízíme?
• získaní praxe v oblasti ekonomiky, legislativy a práva
• pracovní dobu na základě dohody s Vámi/zkrácený úvazek
• spolupráce formou DPP
• flexibilní a zajímavou práci s možností dlouhodobé spolupráce
• příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Ostravy
• férové jednání (víš, za kolik pracuješ)

Co u nás budete dělat?
• rozšíříte kolektiv pozitivně naladěných kolegů
• budete podporovat kolegy v terénu prostřednictvím telefonické komunikace s firemními zákazníky
• poskytovat informace o společnosti a produktech
• přinášet návrhy na zlepšení (odměna tě nemine)
• administrativní činnost spojenou s chodem úseku

Očekáváme od Vás!
• příjemný hlasový projev
• minimálně SŠ vzdělání
• optimistický životní postoj
• výborné komunikační dovednosti
• uživatelskou znalost práce na PC
• plnoletost
• VŠE OSTATNÍ VÁS NAUČÍME

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda