Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant - elektro (-mpp-)

referenční číslo: CCB14F81 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- projektování spínacích a řídících skříní pro stroje a zařízení
- návrh a rozvržení rozvaděče
- vyhotovení kompletní technické dokumentace (CAD), včetně schémat zapojení, kusovníků.
- dohled a technická podpora výrobního týmu při realizaci zakázky
- zajištění dodržování předpisů a norem (jak EU, tak USA standardů)
- udržování kontaktu s projekční kanceláří ve Švýcarsku

Požadujeme

- SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání se zkušeností s vývojem řídící techniky
- znalosti a praktické zkušenosti s řídící technikou, včetně dimenzování spínacích prvků a automatizační techniky (Simatic S7, B&R)
- zkušenosti s tvorbou elektrotechnické dokumentace CAD-systémy (EL-CAD nebo E-Plan výhodou)
- samostatnost, tvůrčí a analytické myšlení
- zodpovědnost za technicky bezchybné provedení
- jazykové znalosti: aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí
- možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání
- firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita