Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní účetní – příspěvková, rozpočtová organizace

referenční číslo: S045/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro technicky orientovanou instituci, která je svým charakterem příspěvkovou či rozpočtovou organizací, pro budoucí vedoucí pozici, hledáme:
HLAVNÍ ÚČETNÍ – příspěvková, rozpočtová organizace
Hlavní úkolem pozice je samostatné zabezpečení účetních agend. Pozice postupně bude přebírat agendu odpovídající náročnosti hlavní účetní.
Hlavní náplní bude:
- úzká spolupráce s hlavním účetním
- organizace účetních agend, konzultace kolegům v dílčích činnostech (fakturace, pokladna, cestovní příkazy atd.)
- spolupráce na závěrkách a výkazech
- jednání s příslušnými úřady – FÚ, nadřízené ministerstvo apod.
- komunikace s finančním ředitelem, podklady pro vedení organizace

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ/SŠ vzdělání - ekonomie, účetnictví
- min. 5 let praxe v pozici samostatného účtování, hlavní účetní apod.
- zkušenost se specifiky rozpočtové či příspěvkové organizace či neziskový sektor
- orientace v některé z následujících oblastí je výhodou: problematika státní pokladny, účtování v projektech....
- zkušenost s vedením menšího týmu je vítána
- znalost účetních programů
- pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme zaměstnanecký vztah, dlouhodobou spolupráci. Pozice počítá cca do roka s postupem na pozici vedoucího. Práce v blízkosti metra, centrum, výborná dopravní dostupnost

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita