Typ nabídky

Minimální mzda

Java, J2EE Developer

referenční číslo: CC37653D | aktuálnost: 07.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost s Java vývojovým týmem v Praze, hledáme kandidáty do Graduate programu na pozici Java, J2EE Developer. Vhodné pro čerstvé absolventy. Pro zájemce je připraven 4 letý program s nadstandardním navyšováním mzdy.

Náplň práce:
• vývoj webových J2EE aplikací v pražském týmu spolu se senior Javisty, kteří tě povedou a od kterých se lze mnoho přiučit
• spolupráce na finančních IT projektech pro zahraniční i domácí klientelu
• Development jak GUI tak core částí aplikací
• moderní technologie

Požadujeme:
• znalost Java a zálibu v programování
• určitá praxe s J2EE vítána
• angličtinu na komunikativní úrovni
• VŠ

Nabízíme:
• 4 letý Graduate program. Nástupní plat až 40.000,- s progresivním růstem mzdy
• pružná pracovní doba
• možnost práce z domova
• stabilní zázemí
• skvělý tým a bezproblémové prostředí
• výkonný notebook
• aktivní používání angličtiny, včetně jednou týdně firemní kurzy s rodilým mluvčím
• velice slušné ohodnocení (pravidelné navyšování mzdy, bonusy)
• škálu zaměstnaneckých výhod - příspěvek do penzijního fondu, stravenky, 5 týdnů dovolené, notebook, sick days, benefit plus program na sport a kulturu
• vzdělávací kurzy u externího dodavatele IT školení
• firemní akce i v zahraničí
• moderní kanceláře na Praze 8, přímo na metru Křižíkova

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha 8

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy